Case Traktör Jxc Serisi
Trakya Karataş

 

Case İh Traktör Jxc Serisi

Case IH ailesinin yeni yüzü JXC serisinin 4 silindirli 55, 65 ve 75 HP güçlere sahip güçlü ve ekonomik motorları TIER 3 emisyon değerleri ile aynı zamanda çevre dostu. Yüksek tork değerlerine sahip yeni JXC serisi traktörler tarımsal faaliyetlerinizi hiç zorlanmadan gerçekleştirebilmektedir. 90 litre yakıt tankı sayesinde ise gün boyu kesintisiz çalışmanız sağlanmaktadır.

 JXC serisi traktörler her türlü tarla faaliyetlerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlayan 8 ileri 8 geri transmisyona sahiptir. Özellikle sıra sonlarında ve manevralar da vitesinizi ve kademenizi değiştirmeden direksiyonun yanında bulunan bir kol yardımıyla ileri geri hareket elde edilmekte, zaman ve yakıt tasarrufu en üst düzeye çıkmaktadır. JXC serisi sunduğu 12 ileri 12 geri sürüngen vites opsiyonu ile özellikle düşük hız gerektiren patates ve tütün tarımı yapan çiftçilerimize de hitap etmektedir.

 JXC de standart olarak sunulan 4 adet hidrolik güç çıkışı, 2150 kg kaldırma kapasitesi pek çok tarımsal ekipman ile verimli bir şekilde çalışmanızı sağlamaktadır.