Case Traktör Jxb Serisi
Trakya Karataş

 

Case İh Traktör Jxb Serisi 

 

Case IH ailesinin yeni yüzü JXB serisi sahip olduğu 4 silindirli 65, 78 ve 88 HP güçlere sahip güçlü ve ekonomik TIER 3 motorları ile bahçelerinizin vazgeçilmezi olmaya hazır. Bahçelerinizde gerçekleştireceğiniz birçok tarımsal faaliyeti sahip olduğu yüksek tork değerlerine sahip F5C motorları sayesinde hız kesmeden gerçekleştireceksiniz.

JXB serisi standart olarak sizlerle buluşturduğu 12 İleri 12 Geri Powershuttle transmisyonu ile geniş bir çalışma hızı aralığı sunmaktadır. Direksiyonun yanında yer alan Powershuttle mekik kolu sayesinde özellikle sıra sonlarında debriyaja basmadan ileri ve geri hareketini yaparak zaman ve yakıt tasarrufu sağlamaktadır. 40 km/h hıza ulaşmanızı sağlayan transmisyonu ile yolda ve taşıma işlemlerinde hızınıza hız katacak. Standart elektro-hidrolik çift çeker ve diferansiyel kilidi kumandaları konforunuzu arttırmaktadır.

JXB serisi standart olarak sunulan 4 adet hidrolik güç çıkışı ve yer çekimine meydan okuyan 3000 kg kaldırma kapasitesi ile pek çok tarımsal ekipman ile verimli bir şekilde çalışmanıza imkan sağlamaktadır. Lift 0-Matic sistemi ile sıra sonlarında tek bir dokunuşla ekipmanınızı kolay ve hızlı bir şekilde kaldırıp indirebilirsiniz.